Makeup Revolution si vybudovala svou pověst jako levná make-up značka z Velké Británie. Podařilo se jim vytvořit kultovní status mezi miliony milovníků krásy po celém světě, díky jejich kopiím různých luxusních značek a produktů z vedůcích míst v průmyslu. 

Od zvýrazňovačů, přes palety očních stínů až po kartáče jsou produkty, které můžete získat od Makeup Revolution.

I Heart Makeup I Heart Chocolate palety

Jak již bylo zmíněno dříve, značka je známá pro své úžasné padělky dražších značek. Tato konkrétní paleta připomíná čokoládové tyčinky palety od Two Faced. Jsou praktický stejné, jako originál. Ačkoli stíny nemají stejnou sametovou nebo pigmentovanou strukturu, kvalita je stále vynikající, zvláště pokud hledáte levnější možnosti.

Makeup Revolution
Makeup Revolution kosmetika

Palety očních stínů Ultra a Salvation

Stíny jsou velmi kvalitní vzhledem k jejich ceně. Byly slušně pigmentované s krémovou texturou, která vydrží. Upřímně, metalické odstíny mohou soupeřit s těmi z vyšší cenové kategorie. Tematické palety očních stínů Ultra a Salvation od Mermaids Forever nabízejí vzrušující řadu nádherných a jedinečných odstínů. Jejich sbírání může být také velmi zábavné.

I Heart Makeup Blushing Hearts

I Heart Makeup Blushing Hearts mají také stejný vzhled jako Sweethearts Blush od Two Faced. Jejich textura může být o něco méně krémová, ale stále se můžete spolehnout na jejich hezkou pigmentovou zář. 

Fortune Favours Brave oční stíny

Make-up Revolution měl spolupráci s britskou fashion z Velké Británie, a vytvořili jejich nádhernou paletu očních stínu Fortune Favours Brave. Tato paleta s 30 odstíny bude ideální pro téměř každou dámu, protože obsahuje vše, co můžete požádat, od intenzivních třpytů, až po lesklé a matné stíny.

Paleta Ultra Contour

Paleta Ultra Contour od je jediná věc, kterou potřebujete k tomu, abyste zlepšili zvýraznění a své obrysy. K dispozici jsou teplé a chladné matné odstíny, třpytivé a matné zvýraznění, stejně jako ohromující třpytivý bronzer

Živý zapečený zvýrazňovač 

Zapečený zvýrazňovač Vivid patří mezi nejlepší zvýrazňovače, které můžete najít na trhu a fandí mu mnoho bloggerek. Nikdy se neunavíte zírat na duhové vlny, nemluvě o tom, že vám může také dát nádherný vrchol. 

Oválné štětce Precision

Na trhu je mnoho drahých kartáčů, ale Make-Up Revolution vytvořil jejich vlastní kultovní kartáče, za skvělou cenu. Ovální štětce Precision nabízejí stejnou kvalitu za malé peníze. Jsou k dispozici v různých velikostech a jistě vypadají skvěle na vašich sociálních sítích.

Fixační sprej Pro Fix Oil Cotnrol

Pokud je vaším cílem zajistit, aby váš make-up zůstal na místě celý den, ale váš rozpočet vám neumožňuje stavit na drahé fixační spreje, Pro Fix Oil Control od Makeup Revolution vám pomůže a dokáže, že nemusíte vybírat špičkové produkty.

Rtěnka Nyx je vaší nejlepší volbou pro letní dny

Přečtěte si další článek, o kterém jsou rtěnky Nyx k dispozici, v článku s názvem Nejlepší rtěnka Nyx pro každou dívku.

Související články:

    Nebyl nalezen