Make-up není levný. Jen když si budete jisti, že ve své soupravě máte všechny sponky, značky make-upu vám pošlou e-mail s informacemi o jejich nových vydáních. Dobrá věc, že existují společnosti jako NYX, kterým se podařilo skloubit náklady a kvalitu. Pokud náhodou nakupujete rtěnku Nyx, zde je několik cenově dostupných možností, které můžete zvážit

Nyx Doll

Tato rtěnka od Nyxu je certifikovaným zlodějem srdce se svým krásným hluboko flirtující růžovým odstínem, který díky matnému povrchu zůstane dlouho. Nasaďte si ho vždy, když jdete na nákupy a máte dívčí den.

Červené rtěnka Nyx
Rtěnka Nyx v červené

Nyx Femme

Nyní je ten pravý čas, abyste objali krásu dokonalého korálu. Tato rtěnka Nyx je vaší nejlepší volbou pro letní dny. Díky své nádherné barvě a úžasné zbývající síle je to vaše ideální zbraň, jak být femme fatale, když přijde léto. 

Nyx Frappucino

Žádný seznam rtěnek nebude nikdy úplný, aniž obsahoval nahé barvy. Tento se velmi snadno nosí růžově nahý, který má teplé podtóny. Protože tento je nahý, znamená to, že je vhodný pro kancelář.

Video: Jak nosit červenou rtěnku

Nyx Gardenia

Stejně jako je její vintage název pěkný, je tato rtěnka také potěšením pro její jasnou barvu fuchsie s červenými podtóny. Toto je odvážná a tvrdá barva a její vetření do očí lidí určitě přesvědčí. Tato rtěnka Nyx je pigmentovaná a intenzivní a má lesklý povrch. 

Nyx Heredes

Broskve a korály zde říkají všechno. Tento rtěnka má terakotovou barvu, která se hodí i dámám s tmavšími odstíny pleti. 

Nyx Louisiana

Pokud chcete upoutat pozornost, měl by to být váš cíl. Získejte s tímto rtěnkou všechny pohledy a pozornost, které chcete. To má super zářivou růžovou barvu, která křičí koketně a zábavně. To je také intenzivně pigmentované a může zůstat až tři hodiny. 

Nyx Půlnoční Večeře

Barva, která je stejně zajímavá jako její název, Půlnoční Večeře je nejlepší kombinací lesklého povrchu, červené a růžové. Toto je rtěnka, který vyhovuje nevěstám. Je velmi pigmentovaný, takže si můžete být jisti, že zůstane na vašich rtech s velmi minimálním dotekem. 

Nyx Měkký Matný Krém Na Rty V Sao Paulu

Produkt na rty vyrobený pro princezny, tento je méně jako lesk a spíše jako roztavená rtěnka. Má intenzivní pigmentaci světlé, nádherné sytě růžové. 

Nyx Čajová Růže

Tento rtěnka má dětskou růžovou barvu, která má teplé tóny. Díky tomu je vhodný pro typické tóny pleti a také se nevymyje. Má matný povrch a úžasnou barevnou výplatu. 

Nyx Thalia

Tento seznam je završen další růžovou nebo spíše velmi bledou tlumenou růžovou, která má intenzivní pigmentaci. Tato rtěnka Nyx se lépe hodí pro spravedlivější odstíny pleti. Pokud jste vždy chtěli dosáhnout vzhled Kim Kardashian, Thalia je vaše volba číslo jedna. 

Související články:

    Nebyl nalezen